Architekt wnętrz Sopot - projektowanie wnętrz w Sopocie

Zachwyć się stylem i komfortem, które znajdziesz w swojej nowej przestrzeni

Zamów profesjonalne wsparcie projektantów wnętrz z Sopotu i odbierz wyjątkowy projekt oraz pełne wsparcie w jego realizacji.

Zajmiemy się wszystkim, czego potrzebujesz, aby wprowadzić się do gotowego domu, mieszkania lub apartamentu. Zapewnimy projekt, pomoc w zakupach, jak i nadzór nad ekipą remontowo-wykończeniową.

Napisz lub zadzwoń, aby poznać detale i skorzystać z bezpłatnej wyceny.

Co robimy?

Zapoznaj się z listą usług, jakie świadczymy na rzecz mieszkańców Sopotu oraz sąsiednich miejscowości.

Projektowanie wnętrz mieszkań
Projektowanie wnętrz domów
Projektowanie wnętrz apartamentów
Nadzór nad ekipą wykończeniową
Projekty “pod klucz”

Dlaczego warto?

Sprawdź kluczowe korzyści wynikające ze współpracy z pracownią projektową mJoy.

Zyskasz wyjątkowe wnętrze

Dokładnie zapoznamy się z Twoimi potrzebami oraz możliwościami, aby na ich podstawie stworzyć projekt, który stanie się realizacją Twoich marzeń o pięknym, wygodnym i dopasowanym wnętrzu.

 

Otrzymasz pomoc na każdym etapie

Od projektu, poprzez listę zakupów, aż po polecenie i prowadzenie nadzoru nad specjalistami i ekipami od remontów oraz wykończeń.

Z nami wszystko załatwisz praktycznie w jednym miejscu i zapomnisz o jakimkolwiek stresie związanym z tego typu inwestycją.

 

Satysfakcja gwarantowana

Pracownia mJoy to połączenie wieloletniego doświadczenia z konkretnymi rezultatami, które potwierdzają setki wykonanych projektów oraz ponad 150 zadowolonych klientów.

Poza profesjonalizmem, zyskasz swobodę, która pozwoli Ci wprowadzać zmiany i korekty – do przedstawiony przez nas projektów.

 

Jak wyglądają i od czego zależą ceny usług projektantów wnętrz z Sopotu?

Szczegółowe koszty przygotowania indywidualnego projektu zależą od takich aspektów, jak: rozmiar i przeznaczenie wybranych wnętrz, wybór wskazanych materiałów, zastosowanie określonego stylu, a także wielu innych czynników. Poniżej znajdziesz tabelę, w której czekają na Ciebie szacunkowe ceny naszych usług.

Cennik usług

Projekty wnętrz mieszkań i domów250 - 280 zł / m2
Nadzór nad ekipą wykończeniową600 zł / jednorazowa wizyta
5000 zł / pakiet 10 wizyt
Projekt pod klucz5000 zł / miesiąc
Polecenie ekipy wykończeniowejgratis - w ramach realizacji projektu

Projekty wnętrz z Sopotu, Trójmiasta i innych miejscowości

Sprawdź, jak wyglądają mieszkania, domy i apartamenty, które już zaprojektowaliśmy.

REFERENCJE

Opinie wyrażone przez klientów z Sopotu i Trójmiasta

Poniżej znajdziesz wypowiedzi i oceny osób, które już skorzystały z naszych usług projektowania wnętrz.

Agnieszka Turulska

Przyszedł czas na odświeżenie kuchni i salonu. Tym razem postanowiliśmy z mężem powierzyć temat specjalistom. Wybór padł na firmę Mjoy.I nie zawiedliśmy się... Świeże i obiektywne spojrzenie projektantów, nieszablonowe pomysły, wyjście poza dotychczasowy standard a do tego szybka i sprawna komunikacja, owocne konsultacje, atrakcyjna cena i wreszcie końcowy efekt .Projket elegancki, funkcjonalny, nie nasz a zarazem nasz. Dziękujemy, pozdrawiamy i polecamy.

Cezary Sylwiński

wszystko jest mega i dla pierwszych gości jest efekt WOW, tak jak rozmawialiśmy na początku projektu ? Cieszę się, że zaufałem Panu odnośnie tego projektu, było warto. Myślę, że w niedługim czasie poproszę również o projekt łazienki.

Jak przebiegają usługi przy projektowaniu wnętrz?

Sprawdź, jak prezentują się poszczególne etapy współpracy z naszą pracownią.

1.Kontakt

Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub wykorzystując do tego formularz kontaktowy.Ustalimy termin spotkania, w trakcie którego opowiesz nam o swoich potrzebach i przekażesz inne informacje o projekcie.

2.Wycena

Przeprowadzony wywiad umożliwi nam przygotowanie szczegółowego planu dalszego działania, w tym także wyceny, oferty oraz harmonogramu wszelkich prac.

3.Realizacja

Jeżeli zaakceptujesz warunki – przystąpimy do konkretnych działań.Wszystkie etapy mogą zająć od 7 do nawet 12 tygodni. Czas ten jest uzależniony m.in. od specyfiki Twojego wnętrza.

Co należy wiedzieć o projektowaniu wnętrz w Sopocie?

Zapoznaj się z odpowiedziami udzielonymi na najczęściej zadawane pytania.

Ile może potrwać przygotowanie projektu?

Średni czas oscyluje w granicach 12 tygodni. Jeżeli masz już klucze do domu lub mieszkania, a Twoja ekipa może przystąpić do działania – pierwsze projekty i wskazówki możemy Ci zapewnić już po około 4 tygodniach. Po tak krótkim okresie fachowcy będą mogli przystąpić do podstawowych prac (elektryka, instalacje, gładzie). Jeżeli termin nie jest aż tak naglący – standardowy proces wygląda tak:

Ze szczegółami przedyskutujemy oczekiwania, aby przygotować układ wnętrza i rozmieszczenie mebli – w kilku wersjach, które dokładnie omówimy. W kolejnym kroku tworzymy całą koncepcję, która pozostaje w zgodzie z przekazanymi przez Ciebie wskazówkami (dotyczącymi stylu, a nawet wysokości budżetu). Następnie pokażemy Ci gotowe wizualizacje, do których będzie można wprowadzić zmiany oraz poprawki. Po zatwierdzeniu przez Ciebie finalnej wersji projektu – przekażemy listę materiałów i akcesoriów do zakupu, a także gotowy projekt wykonawczy.

Jak kształtuje się cena?

Ostateczny koszt, jaki przyjdzie Ci ponieść z tytułu naszych usług projektowania wnętrz m.in. w Sopocie, jest zależny od takich czynników, jak: metraż, układ i kształt pomieszczeń, rodzaj, stan i wiek budynku, a przede wszystkim – Twoje preferencje związane ze stylem i funkcjonalnościami. Jeśli zależy Ci na poznaniu dokładnej wyceny – przejdź do kontaktu.

Czy mogę liczyć na wsparcie w trakcie remontu?

Naturalnie! Nasze wsparcie uwzględnia nie tylko przygotowanie projektu, ale również pomoc związaną z nadzorowaniem wszelkich prac stolarzy, parkieciarzy, ślusarzy, szklarzy oraz pozostałych fachowców. Jeśli zechcesz – polecimy Ci także sprawdzoną ekipę remontową.