Architekt wnętrz Gdynia - projektowanie wnętrz w Gdyni

Ciesz się komfortem, użytecznością i pięknem, które znajdziesz w swojej własnej przestrzeni

Wybierz profesjonalne usługi projektowania wnętrz w Gdyni i miej pewność, że Twoje wnętrze zyska jedyny w swoim rodzaju charakter.

Otrzymasz od nas kompleksowy projekt oraz wszechstronne wsparcie podczas jego realizacji. Przygotujemy szkice, rysunki, dobierzemy materiały, jak i zajmiemy się nadzorem nad całym przedsięwzięciem.

Przejdź do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej i otrzymać bezpłatną wycenę.

Co robimy?

Poznaj naszą ofertę, którą kierujemy do wszystkich mieszkańców Gdańska, a także okolicznych miejscowości.

Projektowanie wnętrz mieszkań
Projektowanie wnętrz domów
Projektowanie wnętrz apartamentów
Nadzór nad ekipą wykończeniową
Projekty “pod klucz”

Dlaczego warto?

Poznaj korzyści, jakie czekają na naszych klientów, jeśli tylko zdecydują się na zamówienie usług projektowania wnętrz od mJoy.

Spełnisz swoje marzenia o stylowych i funkcjonalnych wnętrzach

Dokładnie wsłuchamy się w Twoje potrzeby, aby na ich podstawie zaprojektować nietuzinkową, a zarazem dopasowaną przestrzeń, w której zakochasz się już od pierwszych sekund.

 

Zyskasz wszechstronne wsparcie

Zapewnimy Ci projekt wnętrza, jak i komplet usług, które pozwolą go urzeczywistnić.

Otrzymasz od nas m.in. listę materiałów, akcesoriów i dodatków do zakupu, a także możliwość bieżącego konsultowania każdego etapu inwestycji.

Jeśli tylko sobie zażyczysz – polecimy Ci zaufaną ekipę remontową oraz zajmiemy się prowadzeniem pełnego nadzoru nad wszystkimi pracami.

 

Otrzymasz pewność zadowolenia i satysfakcji

mJoy to doświadczona pracownia projektowa, która ma za sobą ponad 200 udanych projektów i ponad 150 zachwyconych klientów.

Dodatkowo zapewniamy Ci wygodną kontrolę nad przebiegiem współpracy. Jeśli uznasz, że projekt wymaga korekt bądź modyfikacji – ich wdrożenie nie będzie Cię dodatkowo kosztowało.

 

Jak kształtują się ceny usług architektów wnętrz z Gdyni?

Dokładne koszty związane z przygotowaniem projektu wnętrza są ustalane indywidualnie. Wpływ na ostateczną kwotę mają m.in. takie czynniki, jak: rozmiar i przeznaczenie pomieszczeń, użycie konkretnych materiałów, wybór stylu oraz wiele innych. Poniżej czeka na Ciebie tabela, w której znajdziesz przybliżone ceny.

Cennik usług

Projekty wnętrz mieszkań i domów250 - 280 zł / m2
Nadzór nad ekipą wykończeniową600 zł / jednorazowa wizyta
5000 zł / pakiet 10 wizyt
Projekt pod klucz5000 zł / miesiąc
Polecenie ekipy wykończeniowejgratis - w ramach realizacji projektu

Projekty wnętrz z Gdyni i innych miast

Sprawdź, jak wyglądają mieszkania, domy i apartamenty, które już zaprojektowaliśmy.

REFERENCJE

Opinie od klientów z Gdyni

Przed Tobą komentarze osób, które skorzystały z naszego wsparcia. Przekonaj się, jak nas oceniają!

Jak wyglądają usługi projektowania wnętrz?

Dowiedz się, jak przebiega współpraca z naszym biurem projektowym.

1.Kontakt

Skontaktuj się z nami w celu ustalenia terminu darmowych konsultacji.W trakcie spotkania zapoznamy się z Twoimi potrzebami oraz zbierzemy wszystkie niezbędne informacje na temat przyszłego projektu.

2.Wycena

Wszystkie zebrane dane pozwolą nam stworzyć plan działania, a także przedstawić Ci kompleksową ofertę - wraz z dokładnym kosztorysem wszystkich niezbędnych prac.

3.Realizacja

Po akceptacji oferty przejdziemy do przygotowania projektu wnętrza, a także zaplanowania wszelkich kluczowych aktywności.Całość może potrwać od 7 do 12 tygodni. Dokładny czas zależy od specyfiki Twojego wnętrza.

Co należy wiedzieć o usługach projektowania wnętrz Gdynia?

Zobacz odpowiedzi na najpopularniejsze pytania.

Ile czasu trwa przygotowanie projektu wnętrza?

Średni czas oczekiwania wynosi zazwyczaj 12 tygodni. Jeśli jednak udało Ci się już odebrać kluczowe do upragnionego domu lub mieszkania, a Twoja ekipa remontowa jest gotowa do działania – pierwsze materiały będziemy w stanie dostarczyć Ci nawet po upływie około 4 tygodni. Po tym czasie fachowcy będą mogli zająć się elektryką, instalacjami wodno-kanalizacyjnymi, a nawet zacząć robić gładzie. Jeżeli termin nie zalicza się do aż tak pilnych – klasyczny proces projektowania przedstawia się tak:

Dokładnie omawiamy Twoje oczekiwania, aby na tej podstawie przedstawić układ wnętrza, a nawet rozmieszczenie poszczególnych mebli. Przedstawimy Ci co najmniej kilka wersji, które przeanalizujemy i omówimy. Następnie stworzymy koncepcję wnętrza zgodną z Twoimi preferencjami dotyczącymi wyglądu, jak i budżetu. Przedstawimy wizualizacje, za pomocą których dowiesz się, jak będą wyglądały Twoje wnętrza, gdy wszystkie prace dobiegną końca. To będzie również czas na wprowadzenie ewentualnych poprawek. Gdy zatwierdzisz finalną wersję projektu – otrzymasz listę zakupów, a następnie również projekt wykonawczy (uwzględniający zmiany w punktach, układy ścian, instalacje, wytyczne dla stolarzy i wiele więcej).

Ile kosztuje i od czego zależy finalna cena takiego projektu?

Do głównych aspektów, które mają wpływ na cenę, zaliczamy: metraż oraz stopień skomplikowania, układ i kształt poszczególnych pomieszczeń, typ budynku, a zwłaszcza – Twoje oczekiwania dotyczące stylu, wyglądu i funkcjonalności. Jeżeli chcesz poznać dokładną cenę – skontaktuj się z nami.

Czy poza przygotowaniem projektu oferujecie pomoc w trakcie remontu?

Zdecydowanie tak! Zapewniamy kompleksowe wsparcie – i to na kilka wybranych sposobów :)! Zaliczamy do tego:

  1. Pełnienie nadzoru nad ekipą wykończeniową, w tym: kontrola zgodności wykonywanych prac z projektem, zgłaszanie uwag.
  2. Nadzór innych fachowców (stolarzy, parkieciarzy, ślusarzy, szklarzy itp.). W tym: koordynacja prac, pilnowanie harmonogramów poszczególnych specjalistów, a nawet terminów dostaw.

Z chęcią polecimy Ci również zaufaną ekipę wykończeniową – i to zupełnie za darmo.