Architekt wnętrz Gdańsk - projektowanie wnętrz w Gdańsku

Zyskaj komfortową, funkcjonalną i piękną przestrzeń, w której znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz

Skorzystaj z profesjonalnych usług projektowania wnętrz w Gdańsku i miej pewność, że Twoje miejsce będzie miało unikalny charakter.

Stworzymy przemyślany i stylowy projekt, a następnie zapewnimy Ci kompleksowe wsparcie w jego realizacji – od pierwszych szkiców, aż po przeprowadzenie i zakończenie remontu.

Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oraz otrzymać darmową wycenę.

Co robimy?

Poznaj naszą ofertę, którą kierujemy do wszystkich mieszkańców Gdańska, a także okolicznych miejscowości.

Projektowanie wnętrz mieszkań
Projektowanie wnętrz domów
Projektowanie wnętrz apartamentów
Nadzór nad ekipą wykończeniową
Projekty “pod klucz”

Dlaczego warto?

Sprawdź główne zalety usług projektowania wnętrz, z których mogą skorzystać zarówno właściciele domów i mieszkań w Gdańsku, całym Trójmieście, jak i wielu sąsiadujących z nimi obszarów.

Wprowadzisz się do wyjątkowego wnętrza

Skorzystaj z profesjonalnych usług projektowania wnętrz w Gdańsku i miej pewność, że Twoje miejsce będzie miało unikalny charakter.

Stworzymy przemyślany i stylowy projekt, a następnie zapewnimy Ci kompleksowe wsparcie w jego realizacji – od pierwszych szkiców, aż po przeprowadzenie i zakończenie remontu.

Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oraz otrzymać darmową wycenę.

Załatwisz wszystko w 1 miejscu

Razem z profesjonalnymi usługami projektowania wnętrz otrzymasz również możliwość uzyskania kompleksowego wsparcia podczas realizacji.

Oprócz gotowego projektu przekażemy Ci również listę niezbędnych materiałów i dodatków do zakupu. Z kolei na Twoje życzenie – chętnie zajmiemy się prowadzeniem i nadzorowaniem wszelkich prac remontowo-budowlanych.

Możemy przejąć cały nadzór nad ekipą budowlaną i kontrolować zgodność wszelkich wykonywanych prac. Możemy również polecić Ci sprawdzonych fachowców, których znamy i którym ufamy.

Zyskasz gwarancję satysfakcji

Mamy za sobą wiele lat doświadczenia, 200+ projektów na koncie, a przede wszystkim – ponad 150 zadowolonych klientów.

Jakby tego było mało – dajemy Ci pełną kontrolę nad projektem Twojego wnętrza. Jeżeli uznasz, że wymaga on pewnych zmian, korekt lub modyfikacji – wprowadzimy je całkowicie bezpłatnie.

Jak wygląda cennik usług architekta wnętrz w Gdańsku?

Szczegółowe koszty usług projektowania wnętrz są zawsze ustalane indywidualnie. Ich ostateczna wysokość zależy od takich czynników, jak rodzaj i rozmiar pomieszczeń, zastosowane materiały, styl aranżacji i wiele innych. Poniżej znajdziesz tabelę z szacunkowymi cenami.

Cennik usług

Projekty wnętrz mieszkań i domów250 - 280 zł / m2
Nadzór nad ekipą wykończeniową600 zł / jednorazowa wizyta
5000 zł / pakiet 10 wizyt
Projekt pod klucz5000 zł / miesiąc
Polecenie ekipy wykończeniowejgratis - w ramach realizacji projektu

Projekty wnętrz z Gdańska i nie tylko

Zobacz, jak prezentują się mieszkania, apartamenty oraz domy, które mieliśmy przyjemność zaprojektować.

REFERENCJE

Opinie klientów z Gdańska

Oto, w jaki sposób wypowiadają się osoby, dla których zaprojektowaliśmy stylowe, użyteczne i wygodne wnętrza.

Adam Filipczuk

Rewelacyjni Ludzie, bardzo ludzcy, kochani. W dodatku pełni profesjonalizmu. Wiele frim powinno czerpać z nich przykład. Projekt gabinetu przebiegał sprawnie z uwzględnieniem moich potrzeb. Doskonale rozumieją klienta. Jestem wzruszony.

Jak przebiega usługa projektowania wnętrz?

Przekonaj się, jak wygląda współpraca z naszym biurem projektowym.

1.Kontakt

Przejdź do kontaktu, aby umówić termin bezpłatnych konsultacji. To niezwykle ważne, ponieważ właśnie podczas takiego spotkania będziemy mogli poznać Twoje potrzeby i zaproponować konkretną ofertę współpracy.

2.Wycena

Na podstawie wszystkich zebranych informacji przedstawimy Ci dokładny plan działania - połączony ze szczegółowym kosztorysem wszystkich niezbędnych prac.

3.Realizacja

Gdy już zaakceptujesz naszą ofertę - przystąpimy do przygotowania projektu wnętrza oraz zaplanowania wszelkich kluczowych działań. W zależności od specyfiki projektu - całość może zająć od 7 do 12 tygodni.

Co warto wiedzieć na temat usług projektowania wnętrz Gdańsk?

Sprawdź odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.

Ile czasu należy czekać na przygotowanie projektu?

Przygotowanie projektu wnętrza trwa zazwyczaj około 12 tygodni. Jednakże jeśli już odebrałeś klucze, a Twoja ekipa remontować pozostaje w gotowości – pierwsze materiały możemy dostarczyć nawet po około 4 tygodniach. Po tym czasie ekipa będzie mogła wykonywać zmiany w elektryce, wod-kan i robić gładzie. Gdy ekipa będzie pracować, my zyskamy czas na stworzenie koncepcji projektu zgodnie z pewnymi założeniami.

Jeśli termin nie jest aż tak palący, to proces projektowania wygląda następująco:

W tym czasie (12 tygodni) omawiamy oczekiwania Twoje, aby na ich podstawie zaproponować układ wnętrza i sposób rozmieszczenia mebli. Przedstawiamy go w różnych wersjach, które możemy omawiać i analizować. W kolejnym kroku tworzymy koncepcję wnętrza odpowiadającą temu, co Ci się podoba oraz temu, co jest zgodne z Twoim budżetem. Tworzymy wizualizacje, dzięki którym możesz zobaczyć, jak będzie wyglądał Twój dom. W trakcie prac omawiamy projekty, a także wprowadzamy ewentualne poprawki. Gdy wypracujemy finalną wersję wizualizacji – przygotowujemy listę zakupową, czyli informacje, co i gdzie kupić. Następnie tworzymy projekt wykonawczy: projekt elektryki (zmian w punktach), wod-kan, a nawet układy ścian, czy wytyczne co do zabudów stolarskich oraz inne szczegóły.

Jaka jest i od czego zależy cena projektu wnętrza?

Cena projektu wnętrza zależy od wielu czynników. Przede wszystkim od metrażu mieszkania lub domu oraz stopnia skomplikowania. Wpływ na koszty mają takie aspekty, jak: układ pomieszczeń (i czy też trzeba go zmieniać), rodzaj budynku (np. starszy dom, kamienica, nowoczesne budownictwo itp.), a przede wszystkim oczekiwań klienta i styl, w jakim ma być zaprojektowane wnętrze. Aby otrzymać dokładną wycenę – prześlij nam rzut Twojego wnętrza.

Czy poza projektem pomagacie również podczas remontu?

Tak! Możemy Ci pomóc podczas remontu – i to na kilka sposobów :)!

  1. Pełnimy nadzór nad ekipą wykończeniową. Kontrolujemy zgodność wykonywanych prac z projektem, zgłaszamy ewentualne uwagi.
  2. Oprócz nadzorowania ekipy remontowej możemy kontrolować pozostałych fachowców takich, jak: stolarz, parkieciarz, ślusarz, szklarz. Koordynujemy ich prace, harmonogram wejścia poszczególnych osób, a nawet harmonogram dostaw. Dbamy również o dostawy i montaż mebli, umieszczenie niezbędnych dodatków, a także wysprzątanie i przygotowanie mieszkania lub domu  “pod klucz”.
  3. Możemy polecić Ci sprawdzoną ekipę wykończeniową, w tym stolarza lub innych fachowców. Pamiętaj, że zaufane ekipy polecamy klientom, dla których realizujemy projekt wnętrza. Ta usługa jest całkowicie bezpłatna.