O tym jak pracujemy, czym jest dla nas projektowanie wnętrz, w których chce się żyć opowiadają nasi klienci.

Roksana Mańko

Polecam z całego serca! Dzięki MJoy projektowanie mieszkania było przyjemne, sprawne i kreatywne! Bardzo profesjonalne podejście, jednocześnie duża elastyczność i responsywność zaowocowały przepięknym projektem. Dodatkowo otrzymaliśmy nieocenioną wręcz pomoc w wyborze i samym zamawianiu materiałów, a także kontakty do sprawdzonych fachowców. Wszystko świetnie skoordynowane czasowo i budżetowo. Gorąco polecam i nie wyobrażam sobie tego całego procesu bez wsparcia MJoy :)

Krzysztof Bolek

Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Projekt dostosowany do upodobań i wymogów. Duży zakres wiedzy nie tylko na temat projektowania ale i wykonania. Z czystym sumieniem polecam firmę mJoy.

Lidia Łoniewska

Firmie mJoy powierzyliśmy zaprojektowanie całego mieszkania w stanie deweloperskim.Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu p. Renaty i p. Michała. Projekty są cudowne, przewyższyły nasze oczekiwania. Otrzymaliśmy projekt, który jest w pełni nasz, nie jest kopią moodboardów z internetu, w trendach lecz ponadczasowy zarazem. Jest też bardzo przemyślany pod względem funkcjonalnym i odpowiada naszemu stylowi życia i potrzebom.Oprócz wizualizacji i rzutów otrzymaliśmy też pełną listę zakupową, dzięki której nie musieliśmy spędzać całych tygodni na poszukiwaniach.Na plus jest także komunikacja - szybka reakcja na maile, telefony i ogólnie poczucie, że jesteśmy w stałym kontakcie.Jesteśmy bardzo zadowoleni i czujemy że p. Renata i p. Michał włożyli w ten projekt dużo serca i wiedzy, dzięki czemu już niebawem będziemy mogli cieszyć się prześlicznym ale też dobrze zorganizowanym mieszkaniem. Bardzo dziękujemy! :)))

Adam Filipczuk

Rewelacyjni Ludzie, bardzo ludzcy, kochani. W dodatku pełni profesjonalizmu. Wiele frim powinno czerpać z nich przykład. Projekt gabinetu przebiegał sprawnie z uwzględnieniem moich potrzeb. Doskonale rozumieją klienta. Jestem wzruszony.

Norbert Suski

mJoy powierzyliśmy projekt salonu z aneksem kuchennym, gabinetu, holu i sypialni - efekt finalny przeszedł nasze najśmielsze wyobrażenia, wow! Z pewnością jeszcze skorzystamy z usług Renaty i Michała i będziemy polecać dalej :)

Marzena Aleksandrowicz

Ocena doskonała, bo firma godna polecenia na 200% Doskonale wczuliście się w nasze potrzeby, dostosowując wymagania do budżetu. Organizacji pracy świetna, wspaniałe podejście do klienta, wszystko rewelacyjnie przemyślane. Widać, że firma zasługuje na najwyższą ocenę. Jakość wysoka. Nie ma to jak ludzie kreatywni, z doświadczeniem, precyzją i takim estetycznym umysłem.

Agnieszka Turulska

Przyszedł czas na odświeżenie kuchni i salonu. Tym razem postanowiliśmy z mężem powierzyć temat specjalistom. Wybór padł na firmę Mjoy.I nie zawiedliśmy się... Świeże i obiektywne spojrzenie projektantów, nieszablonowe pomysły, wyjście poza dotychczasowy standard a do tego szybka i sprawna komunikacja, owocne konsultacje, atrakcyjna cena i wreszcie końcowy efekt .Projket elegancki, funkcjonalny, nie nasz a zarazem nasz. Dziękujemy, pozdrawiamy i polecamy.

Cezary Sylwiński

wszystko jest mega i dla pierwszych gości jest efekt WOW, tak jak rozmawialiśmy na początku projektu 😁 Cieszę się, że zaufałem Panu odnośnie tego projektu, było warto. Myślę, że w niedługim czasie poproszę również o projekt łazienki.

Basia Obremska

Firma mJoy zaprojektowała dla nas parter mieszkania oraz łazienki. Polecam ich pod każdym względem! Wspaniały kontakt, świetne pomysły, praktyczne wskazówki i wsparcie moralne podczas remontu ;)

Skontaktuj się z nami Zadzwoń do nas