Wiesława Sieja

Polecam z całego serca firmę MJoy. Doskonaly kontakt, kreatywne pomysły, a przede wszystkim doskonaly efekt. Wyrozumialosc, elastyczność i ogromną cierpliwość do klienta. Państwo udzielali nam wiele cennych rad. Otrzymaliśmy elegancki i funkcjonalny efekt końcowy. Polecam!

Grażyna J.

Firma rewelacyjna, zajmuje się całościowo od projektu do wykonania. Słuchają potrzeb klienta, podpowiadają różne fajne rozwiązania. Współpraca na bardzo wysokim poziomie i bez żadnych zastrzeżeń. Są bardzo profesjonalni, mili i dyspozycyjni. Gorąco polecam.

Lidia

Firmie mJoy powierzyliśmy zaprojektowanie całego mieszkania w stanie deweloperskim. Jesteśmy pod wrażeniem profesjonalizmu p. Renaty i p. Michała. Projekty są cudowne, przewyższyły nasze oczekiwania. Otrzymaliśmy projekt, który jest w pełni nasz, nie jest kopią moodboardów z internetu, w trendach lecz ponadczasowy zarazem. Jest też bardzo przemyślany pod względem funkcjonalnym i odpowiada naszemu stylowi życia i potrzebom. Oprócz wizualizacji i rzutów otrzymaliśmy też pełną listę zakupową, dzięki której nie musieliśmy spędzać całych tygodni na poszukiwaniach. Na plus jest także komunikacja – szybka reakcja na maile, telefony i ogólnie poczucie, że jesteśmy w stałym kontakcie. Jesteśmy bardzo zadowoleni i czujemy że p. Renata i p. Michał włożyli w ten projekt dużo serca i wiedzy, dzięki czemu już niebawem będziemy mogli cieszyć się prześlicznym ale też dobrze zorganizowanym mieszkaniem. Bardzo dziękujemy! :)))

projekt_wnętrza_salonu_living_room

Ania & Remik

Jesteśmy zachwyceni współpracą z mJoy przy projekcie wnętrza. Uzyskaliśmy oczekiwany efekt, a praca przebiegła pomyślnie. Renata i Michał wykazali się kreatywnością i doskonałym zrozumieniem naszych potrzeb, tworząc estetyczną i funkcjonalną przestrzeń. Gorąco polecamy ich usługi!

projektant wnętrz styl japandi

Roksana Mańko

Polecam z całego serca! Dzięki MJoy projektowanie mieszkania było przyjemne, sprawne i kreatywne! Bardzo profesjonalne podejście, jednocześnie duża elastyczność i responsywność zaowocowały przepięknym projektem. Dodatkowo otrzymaliśmy nieocenioną wręcz pomoc w wyborze i samym zamawianiu materiałów, a także kontakty do sprawdzonych fachowców. Wszystko świetnie skoordynowane czasowo i budżetowo. Gorąco polecam i nie wyobrażam sobie tego całego procesu bez wsparcia MJoy 🙂

Krystyna M.

Firma mJoy (jako jedyna spośród kilku ,do których się zwracaliśmy) podjęła się dokończenia rozpoczętego przez nas projektu- wszyscy preferują projektowanie od tzw. zera Mieliśmy nadzieję , że sami damy radę urządzić 80m mieszkanie od stanu deweloperskiego. Niestety zadanie nas przerosło, dlatego postanowiliśmy piknie poszukać profesjonalnej pomocy. I to był świetny pomysł !! Pani Renata i pan Michał doskonale odczytali nasze potrzeby, a przy tym uwzględnili prośby aby ’’nie burzyć’’ zbyt dużo z tego, co już u nas zastali. Końcowy projekt jest funkcjonalny i w pełni odpowiada naszym oczekiwaniom. Współpraca układa się bardzo dobrze- komunikacja mailowa, sms i telefoniczna sprawna, a w razie potrzeby spotkania osobiste. mJoy poleciło nam także usługi stolarskie i tapetowanie w systemie łazienkowym ’’wet’’, co zdjęło z nas trud poszukiwania wykonawców w tym zakresie. Cenimy sobie także to, że ramowy budżet się utrzymał, a zakupy ułatwiła nam bardzo szczegółowa lista zakupowa. Pani Renata i pan Michał sprawili, że na nowo cieszymy się naszym mieszkaniem i z całą pewności skorzystamy z ich usług przy urządzaniu domu. Bardzo dziękujemy i z przekonaniem możemy polecić tę Firmę !

salon urzadzony w stylu hampton

Krzysztof Pomykacz

Projekt przygotowany przez MJoy zdecydowanie spełnił moje oczekiwania. Praca z Panią Renatą przebiegała w bardzo profesjonalnej oraz miłej atmosferze. Otrzymaliśmy coś wyjątkowego na czym nam bardzo zależało. Wiele cennych rad oraz trafnych wskazówek spowodowało, ze wykończenie domu przebiegło szybko i sprawnie. Zdecydowanie Polecam

Krzysztof Bolek

Profesjonalne i indywidualne podejście do klienta. Projekt dostosowany do upodobań i wymogów. Duży zakres wiedzy nie tylko na temat projektowania ale i wykonania. Z czystym sumieniem polecam firmę mJoy.

Norbert Suski

mJoy powierzyliśmy projekt salonu z aneksem kuchennym, gabinetu, holu i sypialni – efekt finalny przeszedł nasze najśmielsze wyobrażenia, wow! Z pewnością jeszcze skorzystamy z usług Renaty i Michała i będziemy polecać dalej 🙂

Basia Obremska

Firma mJoy zaprojektowała dla nas parter mieszkania oraz łazienki. Polecam ich pod każdym względem! Wspaniały kontakt, świetne pomysły, praktyczne wskazówki i wsparcie moralne podczas remontu 😉

Marzena Aleksandrowicz

Ocena doskonała, bo firma godna polecenia na 200% Doskonale wczuliście się w nasze potrzeby, dostosowując wymagania do budżetu. Organizacji pracy świetna, wspaniałe podejście do klienta, wszystko rewelacyjnie przemyślane. Widać, że firma zasługuje na najwyższą ocenę. Jakość wysoka. Nie ma to jak ludzie kreatywni, z doświadczeniem, precyzją i takim estetycznym umysłem.

Anna Slobodyanyk

Zleciliśmy firmę mJoy zaprojektowanie bawialni z kawiarnią w Krakowie. Jesteśmy zachwyceni efektem końcowym. Od samego początku naszej współpracy pani Renata i Pan Michał byli zaangażowani na 100% w projekt, a później w realizację. Zajęli się wszystkim: zaprojektowaniem, zakupem materiałów, kontaktem z ekipa remontowa, a potem pomagali w przygotowaniu lokalu do otwarcia. Przyjeżdżali do Krakowa i wspierali nas do samego końca, czasami do późnych godzin nocnych. Nie wyobrażamy sobie współpracy z kimś innym. Polecamy mJoy wszystkim! Właściwi ludzie na właściwym miejscu

Vanessa Janiczek

Długo zastanawiałam się nad wykończeniem mieszkania ” na własną rękę” cieszę się, że podjęłam decyzję o współpracy z mJoy , czyli z Renatą i Michałem, na których mogłam liczyć w każdym aspekcie planowanego wykończenia mieszkania: podłogi, ściany, sprzęt AGD, meble ruchome, home staging.
Projekt mojego mieszkania jest najlepszą wersją moich pinterestowych inspiracji. Z ręką na sercu polecam !!!

Ewelina M.

Z całego serca polecam firmę mJoy naprawdę warto! Wspaniały kontakt, dużo pomysłów, aż uzyskałam pożądany efekt Wow. Bardzo dobre podejście do klienta. Firma naprawdę rewelacyjna. Super pomysły. Jestem bardzo zadowolona z konsultacji. Profesjonalizm i kreatywność. Lepszej firmy nie znajdziecie !!!

Tatsiana Kuzmina

Thanks a lot to Pani Renata and Pan Michal for sincerely trying to understand us and take into account our every request, although sometimes it wasn’t easy to understand us with our Polish language:) Guys always been in touch and maximally positive. At the end we have got a wonderful result – our project and all the technical documentation. Also I need to add that the current lists of materials with addresses and names really make our lives easier. Strongly recommend and thank you – MJoy Studio

Adam Filipczuk

Rewelacyjni Ludzie, bardzo ludzcy, kochani. W dodatku pełni profesjonalizmu. Wiele frim powinno czerpać z nich przykład. Projekt gabinetu przebiegał sprawnie z uwzględnieniem moich potrzeb. Doskonale rozumieją klienta. Jestem wzruszony.

Małgorzata Grabska

Współpraca z Panem Michałem doskonała. Projekt, jaki dla nas przygotował był dokładnie taki o jaki nam chodziło. Komunikacja bardzo dobra, wszystko terminowo i na czas. Gorąco polecam.

Agnieszka Turulska

Przyszedł czas na odświeżenie kuchni i salonu. Tym razem postanowiliśmy z mężem powierzyć temat specjalistom. Wybór padł na firmę Mjoy.

I nie zawiedliśmy się… Świeże i obiektywne spojrzenie projektantów, nieszablonowe pomysły, wyjście poza dotychczasowy standard a do tego szybka i sprawna komunikacja, owocne konsultacje, atrakcyjna cena i wreszcie końcowy efekt .

Projket elegancki, funkcjonalny, nie nasz a zarazem nasz. Dziękujemy, pozdrawiamy i polecamy.

Cezary Sylwiński

wszystko jest mega i dla pierwszych gości jest efekt WOW, tak jak rozmawialiśmy na początku projektu ? Cieszę się, że zaufałem Panu odnośnie tego projektu, było warto. Myślę, że w niedługim czasie poproszę również o projekt łazienki.

Zobacz inne realizacje  → Skontaktuj się z nami