Projektowanie wnętrz

Projektant wnętrz to w rzeczywistości zespół, w którym pierwszą rolę odgrywasz Ty. My pomagamy zapisać Twoje marzenia i plany odpowiednim językiem.

Projekt wnętrza zaczyna się od Ciebie. Marzysz, wyobrażasz sobie, żyjesz jak lubisz, masz swoje cele i zadania, chcesz wracać do domu, w którym będzie miło, bezpiecznie i harmonijnie.

Poznajemy Ciebie, Twoich bliskich, słuchamy, czytamy między wierszami i tworzymy plan, w którym proponujemy pasujące rozwiązania. Ten plan zamieniamy na projekt wnętrza Twojego domu. Naszym celem jest, aby po realizacji wnętrze było miejscem, w którym jego mieszkańcy będą chcieli spędzać wolny czas, będą czuli się wyjątkowo dobrze, a także będą mieli poczucie, że jest ładnie i elegancko.

Architekt wnętrz – jak wygląda współpraca?

Przede wszystkim projektowanie zaczyna się od Ciebie ? Poznajemy Twoje oczekiwania i upodobania. Jak dużą masz rodzinę? jak spędzacie czas? jakie są Wasze zainteresowania? Poznajemy wnętrza, które Cię inspirują, omawiamy jak chciałbyś mieszkać.

Następnie rysujemy tzw. układy funkcjonalne. Przedstawiamy w nich rozmieszczenie mebli oraz różnych elementów. W niektórych przypadkach proponujemy usunięcie bądź przestawienie ścian. Z reguły to samo pomieszczenie można zaaranżować na dwa, trzy sposoby. Dzięki układom funkcjonalnym widzisz, które z tych rozwiązań bardziej Ci odpowiada.

Opracowujemy fotorealistyczne wizualizacje 3D. Dzięki nim zobaczysz projekt wnętrza domu, jeszcze przed remontem. Wizualizacje korespondują z inspiracjami, z wnętrzami, które pokazałeś nam jako Twoje wymarzone i ulubione. Omawiamy szczegóły, dogrywamy detale, żeby wnętrze było Twoje.

Projektowanie wnętrz to nie tylko obrazki

Dla nas ważne jest byś mieszkał tak, jak na wizualizacjach. Dlatego opracowujemy szereg dokumentów, które pomogą ci wykończyć mieszkanie/dom zgodnie z projektem.

Lista materiałów wykończeniowych i mebli – to dokument wskazujący konkretne produkty do kupienia. Od produktów typu płytki, podłogi, drzwi, poprzez meble, oświetlenie, a na dodatkach takich jak: zasłony kończąc. Materiały są już policzone i gotowe do zamówienia. Wybrane produkty zawierają dodatkowe opisy ułatwiające zakupy.

Przykładowa lista zakupowa:

Przykładowa lista materiałów do kompleksowego projektu wnętrza

Kompleksowy projekt wnętrza

zawiera informacje, jak wykończyć dom, mieszkanie zgodnie z projektem.

Przykładowo projekt elektryki zawiera informacje: gdzie rozmieścić gniazdka, oświetlenie, jak zaplanować włączniki światła, żeby wygodnie się z nich korzystało. Projekt hydrauliki – gdzie zrobić miejsca przyłączy wraz z ich przeznaczeniem.

Projekt wykonawczy architekta wnętrz

Wykończenie ścian i posadzek ułatwi prace poszczególnym ekipom. Zawiera dokładne informacje o wykończeniu wszystkich ścian i posadzek.

Projekt wykonawczy zawiera również wytyczne co do zabudów stolarskich, użytych płyt meblowych, kolorów frontów, rozmiarów.

Przykładowa dokumentacja techniczna projektant wnętrz

Projekty mieszkań, apartamentów i domów stanowią pierwszą z naszych usług. Drugą natomiast jest nadzór autorski oraz projekt pod klucz. Więcej przeczytasz tutaj

REFERENCJE Przeczytaj co mówią o nas klienci

Polecam z całego serca firmę MJoy. Doskonaly kontakt, kreatywne pomysły, a przede wszystkim doskonaly efekt. Wyrozumialosc, elastyczność i ogromną cierpliwość do klienta. Państwo udzielali nam wiele cennych rad. Otrzymaliśmy elegancki...

Wiesława Sieja Poznaj projekt

Zobacz wszystkie

Zobacz inne realizacje  → Skontaktuj się z nami