Projekt pod klucz

Projektowanie wnętrz to duża odpowiedzialność, jednak ich wykończenie jest jeszcze większym wyzwaniem. Kiedy realizujemy projekt pod klucz, klient, który nam zaufał może spokojnie spełniać swoje codzienne zadania i nie ścigać się z czasem.

Etap wykończenia wymaga przede wszystkim czasu. Nasi klienci nie mogą pozwolić sobie na przerwę w życiu zawodowym, aby zaangażować się w pełni w prace wykończeniowe. My  jesteśmy w pełni dostępni dla wykonawców i dostawców. Nasz klient nie walczy zatem z nieustanną dekoncentracją, przełączaniem umysłu z tematu na temat, a także stanem przedłużającego się stresu. Pomagamy tego uniknąć. Kiedy realizujemy projekt pod klucz, klient spokojnie spełnia swoje codzienne zadania, bez dodatkowego obciążenia.

Projekt pod klucz:

-zapewniamy wyselekcjonowane ekipy wykończeniowe w tym: ekipy remontowe, stolarza, parkieciarza, kamieniarza, szklarza, ślusarza, złotą rączkę itp.
-jesteśmy w stałym kontakcie z ekipami, odpowiadamy na ich pytania, wspólnie znajdujemy rozwiązania, czuwamy nad zgodnością wykonywanych prac z projektem
dokonujemy zakupu materiałów wykończeniowych w imieniu Inwestora, jednocześnie dbając by produkty przyjechały w odpowiednim momencie
-dokonujemy zakupu mebli, oświetlenia oraz innych elementów wystroju
dbamy o harmonogram prac
urządzamy wnętrze, ustawiamy meble, dekorujemy
-na życzenie klienta instalujemy i podłączamy sprzęty AGD i RTV

Galeria zdjęć z realizacji pod klucz

Wyselekcjonowane ekipy wykończeniowe

Naszym kluczem w skutecznym działaniu jest zaufana sprawdzona ekipa, bezbłędna znajomość realiów budowlanych czy logistycznych, odporność na stres i sposoby na rozwiązywanie ewentualnych niespodzianek. Potrafimy rozmawiać z wykonawcami, sprzedawcami i dostawcami. Potrafimy czytać projekt i egzekwować jego realizację, by efekt był identyczny z wizualizacją.

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia

Oddajemy gotowe, urządzone i posprzątane mieszkanie, tak że jego właściciele mogą się od razu wprowadzać. Nasi architekci wnętrz realizują usługę projektu pod klucz na terenie Trójmiasta, Warszawy, Wrocławia i Krakowa.

Zobacz inne realizacje  → Skontaktuj się z nami