Kupiłeś mieszkanie w Trójmieście i chcesz je wykończyć pod klucz?

Projektujemy i urządzamy wnętrza domów oraz mieszkań w wysokim standardzie.

 • Masz mieszkanie nad morzem w którym chcesz spędzać miłe chwile z rodziną i znajomymi?
 • Chcesz mieszkać po swojemu w miłym wnętrzu, które cieszy oko?
 • Ale nie chcesz zajmować się remontem, organizacją wszystkich fachowców, dopilnowaniem wszystkiego.

Zajmiemy się remontem, oraz zorganizujemy wszystko co potrzebne do urządzenia mieszkania. Przekażemy ci w pełni urządzone, łącznie ze wszystkimi meblami i dekoracjami okiennymi. Tobie pozostanie zabranie walizek z prywatnymi rzeczami.

  Umów się na Rozmowę

  Zanim rozpoczniemy remont, zrobimy projekt wnętrza

  Od wielu lat zajmujemy się projektowaniem wnętrz i ich późniejszym wykończeniem pod klucz. Tworząc projekty, patrzymy jak dane rozwiązanie się sprawdza, czy jest wykonalne w danym mieszkaniu. Projekty są indywidualne pod każdą osobę. Projektując wnętrze bierzemy pod uwagę Twoją stylistykę, potrzeby oraz aspekty praktyczne. To co zobaczysz na wizualizacji, będzie u Ciebie w mieszkaniu.

  Czas na remont

  Współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami remontowymi. Na podstawie projektu ekipy wykonują elektrykę, hydraulikę, gładzie oraz wszelkie inne brudne prace. Naszym zadaniem jest nadzorowanie postępu i jakości prac. Sprawdzamy zgodność wykonanych prac z projektem, dbamy o terminy i odpowiedni harmonogram dostaw.

  Remont to nie tylko ekipa remontowa

  Współpracujemy ze stolarzami, którzy wykonają zabudowy stolarskie zgodnie z naszym projektem. Kolor, każdy detal będzie odpowiednio dobrany i dopasowany.
  Będą potrzebni również tacy fachowcy jak: kamieniarz, szklarz, być może ślusarz, tapicer, monter klimatyzacji itp. Nadzorujemy prace w Twoim imieniu i dbamy o to by mieszkanie wyszło jak na wizualizacji.

  Wykończenie i dopieszczenie

  Byś mógł wprowadzić się na gotowo, potrzebne będą jeszcze meble, oświetlenie, dekoracje okienne, a nawet takie szczegóły jak zamontowane uchwyty na ręczniki. To wszystko również wykonamy i na koniec posprzątamy.

  Przekażemy Tobie w pełni urządzone i gotowe do wprowadzenia mieszkanie. Tobie pozostanie spakowanie walizek i wyjazd nad morze 🙂 Tak byś mógł cieszyć się wspólnymi chwilami z rodziną w nowym pięknym wnętrzu, urządzonym dla Ciebie.
  Tak byś mógł przyjechać z walizkami i odetchnąć, jestem w domu, mogę odpoczywać.

  Zobacz inne realizacje  → Skontaktuj się z nami